Kapat

ALEV SAVAR - BARKOT YANGIN

ALEV SAVAR YANGIN SÖNDÜRÜCÜ AEROSOL SPREY

Barkot Yangın Güvenlik 2004 yılında kurulmuştur. Başta işyerleri olmak üzere tüm yaşam alanlarına uygun yangın söndürme tüpü, yangın söndürme sistemleri, yangın dolapları, uyarı ve alarm sistemleri satışını ve proje uygulamalarını gerçekleştiren Barkot Yangın Güvenlik, müşterilerine sunduğu hizmette son teknoloji ekipmanları kullanmaktadır. Yangınla mücadelede danışmanlık ve uygulama çözümleriyle bugüne kadar 1000’i aşkın kuruma hizmet veren Barkot Yangın Güvenlik başta Marmara Bölgesi olmak üzere Türkiye’nin hemen her şehrine ulaşmaktadır.

Ulusal ve uluslararası onaylı, en ileri teknolojiye sahip ürünleriyle özellikle endüstriyel yangınların önlenmesi ve bu yangınlarla mücadelede söz konusu tesislerin projelendirilmesi ve gerekli ekipmanların tedariğinde uzmanlaşan Barkot Yangın Güvenlik, doğru risk analizi yaparak müşterilerine özel çözümler sunar.

Barkot Yangın Güvenlik insan hayatına verdiği önem ve sorumluluk bilincinin bir neticesi olarak yangınla mücadele odağında gerçekleştirdiği AR-GE çalışmalarıyla pazara özellikli ürünler kazandırmaktadır. 2014 yılında yurtiçinde ve yurtdışında marka tescil ve patentini aldığı Alevsavar ürünü ile ev tipi yangınlara da çözüm üreten Barkot’un misyonu kendi imzasını taşıyan hizmet ve çözümler geliştirerek faaliyet gösterdiği sektörde uluslararası boyutta adından söz ettiren bir kurum olmaktır.


KALİTE STANDARTLARIMIZ

Satış

ACİL TELEFON NUMARALARI LİSTESİ

  • YANGIN İHBAR: 110
  • AMBULANS: 112
  • POLİS İMDAT: 155
  • ORMAN YANGINI İHBAR: 177